english version

Witamy!

Po raz pierwszy polscy Przedsiębiorcy mają możliwość rozpoczęcia biznesu połączonego z pomocą potrzebującym,który już od ponad osiemdziesięciu lat z wielkim sukcesem działa w USA
VGI

Importer i sprzedawca najlepszych automatów do sprzedaży słodyczy, oferuje każdemu, kto jest zainteresowany osiągnięciem w krótkim czasie stałego dochodu przy małej inwestycji (w porównaniu z setkami tysięcy złotych, których zwykle potrzeba do rozpoczęcia biznesu) i jednocześnie przekazywaniem pieniędzy na poprawę życia dzieci dzięki pomocy Fundacji Świętego Mikołaja w Polsce. W zamian za darowizny, Fundacja bierze automaty Przedsiębiorcy pod swoją egidę.

  • Przedsiębiorca zakupuje 16 automatów (na 8 stanowiskach) do sprzedaży słodyczy luzem, obsługiwanych za pomocą monet o wartości 1 zł i 2 zł.
  • Nasza Firma i Fundacja pomagają w umieszczeniu automatów w często odwiedzanych przez ludzi miejscach.
  • Fundacja ma pewność stałych dochodów z darowizn pochodzących od właścicieli automatów.
  • Właściciele powierzchni, ktorzy wyrazili zgodę na umieszczenie automatów, bez żadnych nakładów finansowych pomagają potrzebującym .W zamian za to otrzymują pisemne podziękowanie od Fundacji za pomoc w pozyskiwaniu funduszy przeznaczonych na pomoc dzieciom.
  • Kupujący za złotówkę jednocześnie przekazuje część tych pieniędzy na działalność Fundacji i otrzymuje za to “słodką nagrodę”.Jesteśmy pierwszymi, którzy oferują możliwość założenia biznesu zapewniającego wszystkim korzyści

 

  • Nie ma potrzeby rezygnowania z dotychczasowej pracy. W celu osiągnięcia stabilnego i wysokieo dochodu wystarczy kilka godzin pracy miesięcznie.
  • Przedsiębiorca może zakupić kilka linii i rozpocząć zyskowny biznes, który będzie działał przez wiele lat bez konieczności tak wysokich nakładów pieniędzy, jakich wymaga każdy inny biznes dający podobne dochody.


replace with your keywords replace with your keywords replace with your keywords replace with your keywords replace with your keywords replace with your keywords replace with your keywords replace with your keywords